Group D
Position | Team | Matches | W | D | L | Goals | GA | Pts | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 360 Talent FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 15 : 0 | 15 | 9 | |
2 | AC Cacém A | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 : 2 | 2 | 6 | |
3 | EF Belém B | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 : 9 | -7 | 3 | |
4 | Leão Altivo AS | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 : 10 | -10 | 0 |
Thursday, March 28, 2024
ID | Team A | Team B | Time | Field | Phase | Score | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
442 | 360 Talent FC | EF Belém B | 17:00 | 11-Maristas 11 | 6 - 0 | info | |
443 | Leão Altivo AS | AC Cacém A | 17:00 | 5-Aboboda 5 | 0 - 1 | info |
Friday, March 29, 2024
ID | Team A | Team B | Time | Field | Phase | Score | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
444 | 360 Talent FC | Leão Altivo AS | 08:25 | 4-Fontainhas 4 | 7 - 0 | info | |
445 | EF Belém B | AC Cacém A | 08:25 | 14-Estádio Oeiras 14 | 0 - 3 | info | |
447 | Leão Altivo AS | EF Belém B | 13:05 | 11-Maristas 11 | 0 - 2 | info | |
446 | AC Cacém A | 360 Talent FC | 18:10 | 4-Fontainhas 4 | 0 - 2 | info |
Playoffs
Saturday, March 30, 2024
ID | Team A | Team B | Time | Field | Phase | Score | Winner | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1/8 | ||||||||
181 | SU Sintrense | CF Os Unidos | 09:35 | 23-Lourel 23 | 5 - 0 | B6 | Live | |
182 | SG Sacavenense B | EF Belém B | 09:35 | 26-Alges 26 | 3 - 1 | B7 | Live | |
183 | Outurela | Associação Torre | 09:35 | 20-Sintrense 20 | 0 - 2 | B8 | Live | |
177 | AC Cacém A | Doncaster Elite | 10:45 | 4-Fontainhas 4 | 2 - 1 | B2 | Live | |
178 | SG Sacavenense A | SL Olivais | 10:45 | 26-Alges 26 | 4 - 0 | B3 | Live | |
179 | Coerver | CR Leões Porto Salvo | 10:45 | 24-Atlético 24 | 1 - 2 | B4 | Live | |
180 | UFCI | Atlético CP | 10:45 | 23-Lourel 23 | 0 - 2 | B5 | Live | |
161 | CR Flamengo | Casa Pia AC | 11:55 | 1-Dramático 1 | 3 - 0 | A1 | Live | |
162 | SL Benfica | 360 Talent FC | 11:55 | 4-Fontainhas 4 | 4 - 0 | A2 | Live | |
163 | PSV Eindhoven | CD Calasanz | 11:55 | 18-Cacem 18 | 2 - 1 | A3 | Live | |
164 | Blackburn Rovers FC | CD Cova da Piedade | 11:55 | 13-Porto Salvo 13 | 8 - 9 | A4 | Live | |
165 | CF América México | UD Alta Lisboa | 11:55 | 14-Estádio Oeiras 14 | 4 - 5 | A5 | Live | |
167 | RFA Ostrava | Real Sport Clube | 11:55 | 5-Aboboda 5 | 0 - 1 | A7 | Live | |
168 | Vitória SC | EF Central 32 | 11:55 | 20-Sintrense 20 | 4 - 2 | A8 | Live | |
176 | JDFS Alberts | GDR Fontainhas Cascais | 11:55 | 24-Atlético 24 | 3 - 0 | B1 | Live | |
quarter-finals | ||||||||
374 | AC Cacém B | Malahide United FC | 14:45 | 23-Lourel 23 | 2 - 0 | C4 | Live | |
185 | SG Sacavenense A | CR Leões Porto Salvo | 15:55 | 26-Alges 26 | 2 - 0 | B10 | Live | |
186 | Atlético CP | SU Sintrense | 15:55 | 3-Malveira da Serra 3 | 1 - 0 | B11 | Live | |
187 | SG Sacavenense B | Associação Torre | 15:55 | 13-Porto Salvo 13 | 0 - 1 | B12 | Live | |
371 | JAE Academy | Leão Altivo AS | 15:55 | 20-Sintrense 20 | 3 - 4 | C1 | Live | |
372 | EF Belém A | AC Porto Salvo | 15:55 | 18-Cacem 18 | 4 - 0 | C2 | Live | |
373 | Pro Football Training | FC Sudamerica | 15:55 | 24-Atlético 24 | 0 - 2 | C3 | Live | |
1/8 | ||||||||
166 | Met Oval Academy | Louletano DC | 17:10 | 8-Carcavelos 8 | 0 - 1 | A6 | Live | |
quarter-finals | ||||||||
169 | CR Flamengo | SL Benfica | 17:10 | 1-Dramático 1 | 3 - 1 | A9 | Live | |
170 | PSV Eindhoven | CD Cova da Piedade | 17:10 | 12-Tires 12 | 2 - 0 | A10 | Live | |
172 | Real Sport Clube | Vitória SC | 17:10 | 11-Maristas 11 | 2 - 1 | A12 | Live | |
184 | JDFS Alberts | AC Cacém A | 17:10 | 18-Cacem 18 | 2 - 1 | B9 | Live | |
171 | UD Alta Lisboa | Louletano DC | 19:45 | 8-Carcavelos 8 | 2 - 3 | A11 | Live |
Sunday, March 31, 2024
ID | Team A | Team B | Time | Field | Phase | Score | Winner | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
semi-finals | ||||||||
173 | CR Flamengo | PSV Eindhoven | 08:20 | 8-Carcavelos 8 | 2 - 1 | A13 | Live | |
174 | Louletano DC | Real Sport Clube | 08:20 | 4-Fontainhas 4 | 1 - 2 | A14 | Live | |
final | ||||||||
175 | CR Flamengo | Real Sport Clube | 10:30 | 1-Dramático 1 | 2 - 1 | A15 | Live | |
semi-finals | ||||||||
188 | JDFS Alberts | SG Sacavenense A | 11:50 | 4-Fontainhas 4 | 0 - 1 | B13 | Live | |
189 | Atlético CP | Associação Torre | 11:50 | 8-Carcavelos 8 | 3 - 1 | B14 | Live | |
375 | Leão Altivo AS | EF Belém A | 11:50 | 5-Aboboda 5 | 0 - 4 | C5 | Live | |
376 | FC Sudamerica | AC Cacém B | 11:50 | 12-Tires 12 | 2 - 0 | C6 | Live | |
final | ||||||||
190 | SG Sacavenense A | Atlético CP | 18:30 | 27-Estoril 27 | 3 - 1 | B15 | Live | |
377 | EF Belém A | FC Sudamerica | 19:55 | 27-Estoril 27 | 0 - 1 | FC Sudamerica |
Follow IberCup